Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Gruodžio 8 d. planuojama konsulinė misija į Granadą

Sukurta 2021.10.25 / Atnaujinta 2021.10.27 16:48
  Gruodžio 8 d. planuojama konsulinė misija į Granadą

  Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų gruodžio 8 d. planuoja konsulinę misiją į Granadą.
  Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vietos valdžiai priėmus apribojimus taikančius sprendimus, misija gali būti atšaukta.
  Pirmenybė bus teikiama dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai. Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.
  Norintys užsiregistruoti asmeniškai kreipiasi į Lietuvos Respublikos konsulatą Valensijoje (toliau – Konsulatas) el. paštu [email protected], nurodydami vardą, pavardę, asmens kodą, kontaktinius duomenis (telefonas, gyvenamosios vietos adresas Ispanijoje, el. pašto adresas) ir konkretų norimą atlikti konsulinį veiksmą. Reikalavimai paso nuotraukai: 2 vnt., juodai-balta, dydis 4x6 cm.
  Konsulatas kiekvienam suinteresuotajam individualiai patvirtins registraciją misijoje, nurodys priėmimo laiką ir konsulinės rinkliavos sumą, kurią reikės pervesti į Konsulato sąskaitą Santander banke ES85 0049 0008 7827 1698 6936.
  Kadangi grynaisiais pinigais misijos metu nebus disponuojama, tik gavus bankinę perlaidą už norimą atlikti konsulinį veiksmą, bus nurodytas tikslus priėmimo laikas konsulinei paslaugai gauti (tuo atveju, jei pinigai bus išsiųsti pavėluotai, konsulinė paslauga bus neatliekama, o įmoka grąžinta).
  Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tik konsulatas Valensijoje priima prašymus registracijai, registruoja, sudaro eilę ir nurodo priėmimo laiką bei teikia konsulines paslaugas šios konsulinės misijos metu.
   

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha