Priėmimo COVID-19 pandemijos metu taisyklės

Sukurta 2021.01.27 / Atnaujinta 2021.09.30 13:52

Gerbiami piliečiai,

Nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką bendradarbiavimą ir atsakingą požiūrį į savo ir mūsų sveikatą šiuo sudėtingu COVID-19 pandemijos metu. Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Ispanijoje bei taikomus apribojimus, šiuo metu konsulate Valensijoje konsulinių paslaugų teikimas yra ribojamas. Pirmenybė teikiama asmens tapatybės dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai, teikiamos neatidėliotinos notarinės paslaugos. Visos konsulinės paslaugos, kurios gali būti suteikiamos paštu (kons. pažymų išdavimas, civilinės būklės aktų įrašų išdavimas ir pan.), gyvai konsulate neteikiamos.

Prieš atvykstant pas mus, maloniai prašome įvertinti pandeminę situaciją ir judėjimo apribojimus Valensijoje ir provincijoje, kurioje gyvenate, bei savo sveikatos būklę. Šiuo sudėtingu laikotarpiu maloniai prašome kreiptis tik dėl neatidėliotinų konsulinių paslaugų.

Maloniai primename, kad vizitams būtina registruotis iš anksto užpildant registracijos formą, esančią konsulato interneto svetainėje. Jei pageidautumėte gauti konsulato žinutę ispanų kalba, patvirtinančią Jūsų registraciją į priėmimą, parašykite mums [email protected] ir kartu pridėkite savo elektroninės registracijos išrašą.

Lankymosi konsulate tvarka

Maloniai prašome:

  • Prašome atvykti tiksliai nurodytu laiku, be lydinčių asmenų, nepilnamečiai atvyksta su vienu iš tėvų ar teisiniu atstovu;
  • Jei atvyksite anksčiau, Jums gali tekti palaukti lauke, kol iš konsulato išeis prieš Jus užsiregistravęs asmuo;
  • Jei į konsulatą kilsite liftu, prašome sulaukti, kol galėsite kilti vieni arba pasinaudoti laiptais;
  • Konsulato patalpose prašysime dezinfekuoti rankas, laikytis kitų higienos reikalavimų (kosint, čiaudint), po vizito nuvalyti paviršius, kuriuos lietėte, bei dėvėti veido kaukę;
  • turėti savo rašymo priemonę;
  • nesilankyti konsulate, jei jaučiate peršalimo simptomus arba nesate išbuvę viso Jums paskirto privalomos saviizoliacijos laiko.

Ačiū už Jūsų supratimą ir palaikymą.

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha