Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rubrika Ispanijos lietuviams

Sukurta 2019.03.15 / Atnaujinta 2019.03.21 14:39
  Rubrika Ispanijos lietuviams

  REGISTRUOKITĖS BALSUOTI REFERENDUMUOSE, LR PREZIDENTO IR EUROPOS PARLAMENTO RINKIMUOSE, PAKVIESKITE TAI PADARYTI SAVO PAŽĮSTAMUS IR LAIMĖKITE LR KONSULATO VALENSIJOJE ĮSTEIGTĄ PRIZĄ. 

  Registruokitės www.rinkejopuslapis.lt balsuoti konsulate arba paštu - voką su balsavimo biuleteniais atsiųsime į Jūsų namus. Imkite pavyzdį iš Andriaus Mamontovo, el. paštu [email protected] atsiųskite savo trumpą video ar nuotrauką, su aprašymu, kodėl Jums svarbu dalyvauti rinkimuose, ir mes tai paskelbsime konsulato Feisbuko puslapyje. Daugiausiai „patinka“ sulaukusios žinutės autorių apdovanosime konsulato įsteigtu prizu. Nugalėtoją ketinama skelbti 2019 m. gegužės 9 d. 12:00.

  Žinutės teikimo sąlygos:

  Tikimės Jūsų aktyvumo ir supratimo, jog publikuoti galėsime tik žinutes, kurios dėl savo turinio bus tinkamos skelbti viešai. Teikiant žinutę autorius supranta, jog turinys teikiamas neatlygintinai ir sutinka, kad:

  • žinutės vaizde visų esančių asmenų atvaizdai gali būti naudojami nekomerciniais tikslais ir vaizdas būtų rodomas bei platinamas viešai  viso pasaulio jurisdikcijoje  neribotą laiką;
  • paskelbta žinutė gali būti perduodama tretiesiems asmenims (žinute dalinamasi kituose socialinėse paskyrose);
  • vaizdo savininkas patvirtina, kad autorinės turtinės teisės priklauso vaizdo savininkui, o pats vaizdas yra sukurtas nepažeidžiant tretiesiems asmenims priklausančių turtinių ar asmeninių neturtinių teisių;
  • vaizdo savininkas patvirtina, kad turi žmonių sutikimus juos filmuoti ar fotografuoti ir naudoti jų atvaizdus reklamai visuomenės informavimo priemonėse.

  Naujienlaiškio prenumerata