Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kovo 20 dieną rengiama konsulinė misija į Almeriją

Sukurta 2018.02.27 / Atnaujinta 2018.02.27 10:26

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje praneša, kad šių metų kovo 20 d. organizuojama konsulinė misija į Almeriją, kur bus teikiamos konsulinės paslaugos.

Informuojame, kad pirmumo teisę turi vyresnio pensijinio amžiaus žmonės ir ligoniai, taip pat asmenys, kuriems nustatytas visiškas arba dalinis nedarbingumas, bei asmenys, kurie augina mažamečius vaikus, ir dėl to negali nuvykti į konsulatą Valensijoje. Registracija ir interesantų eilės sudarymas konsulinės misijos metu bus vykdoma tokiais etapais:

1. Suinteresuotasis asmeniškai kreipiasi į Lietuvos Respublikos konsulatą Valensijoje (toliau – Konsulatas) telefonu +34 963 816291 ar el. paštu [email protected], nurodo vardą, pavardę, asmens kodą, kontaktinius duomenis (telefonas, el. pašto adresas) ir konkretų norimą atlikti konsulinį veiksmą (paso keitimas*, gimimo, santuokos apskaitymas, dokumentų tvirtinimas pažyma (Apostille) ir kt.).

2. Konsulatas kiekvienam suinteresuotajam individualiai patvirtina registraciją misijoje, nurodo priėmimo laiką ir konsulinės rinkliavos sumą, kurią reikės pervesti į Konsulato sąskaitą Cajamar Caja Rural ES9530582254102720502748.

3. Kadangi grynaisiais pinigais misijos metu nebus disponuojama, tik gavus bankinę perlaidą už norimą atlikti konsulinį veiksmą, bus nurodytas tikslus priėmimo laikas konsulinei paslaugai gauti (tuo atveju, jei pinigai bus išsiųsti pavėluotai, konsulinė paslauga bus neatliekama, o įmoka grąžinta).

4. Konsulinės paslaugos bus teikiamos rytinėje (10:00-13:00) ir popietinėje (14:30-17:30) sesijose.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tik konsulatas Valensijoje priima prašymus registracijai, registruoja, sudaro eilę ir nurodo priėmimo laiką bei teikia konsulines paslaugas šios konsulinės misijos metu.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos viešbutyje "Elba" adresu Prolongación Avda. Mediterráneo, s/n 04009.

*Reikalavimai dokumento nuotraukoms (LR pasui ir/arba LR Asmens tapatybės kortelei): 2 vnt., dydis 4 x 6 cm, juodai-baltos.

Naujienlaiškio prenumerata