Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »

Balandžio 12 d. 12.00 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Indiros VOROBJOVOS ir Rolando ULINAUSKO santuoka.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »

Artėjant atostogų sezonui, nuo kovo mėnesio daugėja Lietuvos Respublikos piliečių, keliaujančių į Ispanijos miestus. Vietos policija primena ir perspėja turistus išlikti budriems, saugoti savo asmeninius daiktus ir asmens tapatybės dokumentus. Daugiau naudingų patarimų ir informacijos galite rasti Ispanijos nacionalinės policijos lankstinuke ir Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje, skirtame keliaujantiems.   

Taip pat informuojame, kad 2019 m. vasario 13 d. Vyriausybė savo nutarimu pakeitė 1994 m. lapkričio 16 d. Nutarimą Nr. 1135 dėl Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio tarifų ir Lietuvos Respublikos konsulinio mokesčio mokėjimo ir grąžinimo tvarkos aprašo patvirtinimo, bei nustatė 20 eurų konsulinį mokestį už asmens grįžimo pažymėjimo išdavimą Lietuvos Respublikos piliečiams, esantiems užsienyje.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »

Kovo 29 d. 13.00 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Alos BIELSKAJOS ir Eimanto DOCKAUS santuoka.

Konsulinės naujienos »

Kovo 22 d. 12.00 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Dianos ORLOVAITĖS ir Ramūno ALIJAUSKO santuoka.

Konsulinės naujienos »

Remiantis Europos Sąjungos reglamentu, kuriuo skatinamas laisvas piliečių judėjimas, nuo 2019 m. vasario 16 d. Europos Sąjungoje tam tikriems viešiesiems dokumentams ir jų patvirtintoms kopijoms netaikomas reikalavimas juos legalizuoti ar tvirtinti apostile. Kai kurie iš šių dokumentų (žr. išskirtus paryškintuoju šriftu) gali būti išduodami kartu su daugiakalbe standartine forma – taip išvengiama reikalavimo pateikti dokumento vertimą; be to, visais atvejais turi būti priimtas bet kurioje Europos Sąjungos valstybėje narėje atliktas patvirtintas vertimas.

Konsulinės naujienos »

Kovo 8 d. 12.30 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Jolitos SKRUPSKELYTĖS ir Algirdo NORGĖLOS santuoka.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje praneša, kad šių metų vasario 26 d. organizuojama konsulinė misija į Almeriją, kur bus teikiamos konsulinės paslaugos.

Konsulinės naujienos »
45518669_1865983453520927_8763885899973918720_o.jpg

Lapkričio 7 d. konsulatas Valensijoje įvykdė trečiąją šiais metais konsulinę misiją Almerijoje, kurios metu konsulinės paslaugos buvo suteiktos daugiau nei šešiasdešimčiai Lietuvos piliečių.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje praneša, kad šių metų lapkričio 7 d. organizuojama konsulinė misija į Almeriją, kur bus teikiamos konsulinės paslaugos.

Konsulinės naujienos »

Spalio 19 d. 13 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Viktor ŠEVČIUK ir Džeiranos JARULIENĖS santuoka.

Konsulinės naujienos »

Informuojame, kad LR konsulatas Valensijoje keliasi į naujas patalpas, todėl gegužės 23-25 dienomis konsulinės paslaugos bus teikiamos ribota apimtimi ar nelaimės atveju. Šiuo laikotarpiu galimi telefoninio ir internetinio ryšių sutrikimai, todėl, nutikus nelaimei ir nepavykus mums prisiskambinti, skambinkite į Užsienio reikalų ministeriją tel.  +370 5 236 2400 (darbo valandomis), tel. +370 5 236 2444 (ne darbo valandomis, visą parą). Dėkojame už supratimą ir atsiprašome už nepatogumus. Iki pasimatymo naujose konsulato patalpose!

Naujas konsulato adresas: Roger de Lauria 5-3, Valencia 46002, Ispanija

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje praneša, kad šių metų birželio 20 d. organizuojama konsulinė misija į Almeriją, kur bus teikiamos konsulinės paslaugos.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos viešbutyje "Elba" adresu Prolongación Avda. Mediterráneo, s/n.

 

Konsulinės naujienos »

Birželio 1 d. 13 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Vaido MINEIKIO ir Jovitos FREITAKIENĖS santuoka.

Konsulinės naujienos »

Konsulate gegužės 18 d. bus registruojama santuoka:

Giedriaus Barvydžio ir Gitanos Ivanovos santuoka.

Konsulinės naujienos »

Gegužės 4 d. 12 val. konsulate bus registruojama Vaido Ralicko ir Editos Nausėdaitės santuoka.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata