Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Spalio 9 d. 12.00 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Jolantos Pavlovos ir Stasio Daniūno santuoka. 

Rugsėjo 25 d. 12.00 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Viktorijos Panaitės ir Sauliaus Kalvinsko santuoka.

www urm mazas 6.jpg

2020 m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Pageidaujantys balsuoti Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje, kviečiami užsiregistruoti balsavimui per elektroninę registracijos sistemą www.rinkejopuslapis.lt.

Registracija balsuoti paštu Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje vyksta iki rugsėjo 25 d. 

Rinkėjai, nuolat gyvenantys užsienyje ir jau buvę įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose, turi registruotis iš naujo.

Raginame balsuoti paštu!

Daugiau informacijos galite rasti www.urm.lt/rinkimai2020

Lietuviai Ispanijoje »

Rugsėjo 18 d. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojamos šios santuokos:

12:00 val. - Gintarės Špuogaitės ir Valdo Niauros santuoka;

13.00 val. - Sonios Izabelės Milukaitės ir Donato Vaitiekūno santuoka;

14:00 val. - Dianos Piekutės ir Dominyko Juknos santuoka.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų rugsėjo 22-23 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vietos valdžiai priėmus apribojimus taikančius sprendimus, misija gali būti atšaukta.

Pirmenybė bus teikiama dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai. Konsulinės paslaugos bus teikiamos tik iš anksto konsulate Valensijoje asmeniškai užsiregistravusiems piliečiams.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Ispanijoje »

Rugsėjo 4 d. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojamos šios santuokos:

13.00 val. - Janinos Prekerytės ir Jevgenijaus Krasnekovo santuoka;

14:00 val. - Vaidos Juselytės ir Mariaus Jankausko santuoka.

Konsulinės naujienos »
jbanc.png

Remiantis Tvarios plėtros 2020 m. ataskaita (Sustainable Development Report 2020), Baltijos šalys pateko į geriausiųjų penketuką kovojant su COVID-19 pandemija.

Daugiau informacijos rasite čia https://www.sdgindex.org/

1.jpg

Liepos 6 d. 19 val. buvo surengtas klasikinės muzikos koncertas, kurį atliko smuikininkė Rolanda Ginkutė ir José Manuel Palau, o 21 val. Lietuvos laiku Lietuvos konsulato Valensijoje suburti lietuviai kartu sugiedojo Tautišką giesmę.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Rugpjūčio 7 d. 12.00 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Kristinos Mikutienės ir Sauliaus Koto santuoka.

Konsulinės naujienos »
106671224_2992435764209018_6988317086224316531_o.jpg

Valstybės dienos, Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventę Valensijos Palacio de Dos Aguas rūmuose pažymėsime klasikinės muzikos koncertu, kurio tiesioginę transliaciją kviečiame žiūrėti konsulato arba keramikos muziejaus Museo Nacional de Cerámica y Artes Suntuarias "González Martí" Facebook paskyrose.

Koncerto pradžia liepos 6 d. 19 val.

Koncerto programa: http://www.culturaydeporte.gob.es/…/conciertos/en-curso.html

Istorinė, kultūros diplomatija »
resize_680x520_dsc_7869.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su Ispanijos Ministru Pirmininku Pedro Sanchezu telefonu aptarė euro zonos darbotvarkę ir pasirengimą š. m. birželio 19 d. vyksiančiai Europos Vadovų Tarybos (EVT) vaizdo konferencijai, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas deryboms dėl Europos Sąjungos (ES) daugiametės finansinės programos ir Europos gaivinimo instrumento.

Užsienio politika ir diplomatija »
sv.jpg

Atsižvelgiant į tai, kad birželio 21 d. Ispanijos Karalystėje atšaukiami COVID-19 panademijos metu taikyti ribojimai, Lietuvos konsulatas Valensijoje nuo birželio 22 d. atnaujina visų konsulinių paslaugų teikimą, įskaitant notarines paslaugas, pirmenybę teikiant dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai. Siekiant sumažinti užsikrėtimo galimybes, konsulinių paslaugų teikimas organizuojamas maksimaliai sutrumpinant interesantų buvimo konsulate laiką.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje skelbia atranką į raštvedžio/-ės pareigybę. Atrinktam kandidatui bus mokamas nustatyto dydžio mėnesinis darbo užmokestis, siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį. 

 

Informuojame, kad užrašymas dėl konsulinių paslaugų birželio 25 dienos misijoje Almerijoje yra baigtas. Šį kartą vietų skaičius buvo ribotas, atsižvelgiant į specifinius reikalavimus, susijusius su COVID19 situacija. Kitą konsulinę misiją Almerijoje planuojame surengti šių metų rudenį. Dėl skubių konsulinių paslaugų atlikimo prašome vykti į konsulatą, iš anksto užsiregistravus.

Konsulinės naujienos »
pasai.jpg

Atsižvelgiant į tai, kad birželio 21 d. planuojama Ispanijos Karalystėje atšaukti ypatingąją padėtį bei panaikinti judėjimo tarp provincijų apribojimus, Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų birželio 25 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vietos valdžiai priėmus apribojimus taikančius sprendimus, misija gali būti atšaukta.

Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata