Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS KONSULATAS VALENSIJOJE(ISPANIJA)

Adresas: Roger de Lauria 5-3, Valencia 46002, Spain

plačiau »

Tel. +34 963816291
Faksas +34 963816292
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje praneša, kad šių metų lapkričio 7 d. organizuojama konsulinė misija į Almeriją, kur bus teikiamos konsulinės paslaugos.

Konsulinės naujienos »

Spalio 19 d. 13 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Viktor ŠEVČIUK ir Džeiranos JARULIENĖS santuoka.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje skelbia atranką į raštvedžio pareigybę. Atrinktam kandidatui bus mokamas nustatyto dydžio mėnesinis darbo užmokestis, siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį.

 

0706 valencija.jpg

Liepos 6-ąją Valensijos centrinėje bibliotekoje atidaryta Lietuvos Dainų šventės fotografijų paroda, o 21.00 val. Lietuvos laiku Lietuvos konsulato Valensijoje suburti lietuviai kartu sugiedojo Šimtmečio “Tautišką giesmę”.

Lietuviai Ispanijoje »

Liepos 20 d. 13 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Mariaus ANDRIUŠKEVIČIAUS ir Linos JARAITĖS santuoka.

Informuojame, kad LR konsulatas Valensijoje keliasi į naujas patalpas, todėl gegužės 23-25 dienomis konsulinės paslaugos bus teikiamos ribota apimtimi ar nelaimės atveju. Šiuo laikotarpiu galimi telefoninio ir internetinio ryšių sutrikimai, todėl, nutikus nelaimei ir nepavykus mums prisiskambinti, skambinkite į Užsienio reikalų ministeriją tel.  +370 5 236 2400 (darbo valandomis), tel. +370 5 236 2444 (ne darbo valandomis, visą parą). Dėkojame už supratimą ir atsiprašome už nepatogumus. Iki pasimatymo naujose konsulato patalpose!

Naujas konsulato adresas: Roger de Lauria 5-3, Valencia 46002, Ispanija

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje praneša, kad šių metų birželio 20 d. organizuojama konsulinė misija į Almeriją, kur bus teikiamos konsulinės paslaugos.

Konsulinės paslaugos bus teikiamos viešbutyje "Elba" adresu Prolongación Avda. Mediterráneo, s/n.

 

Konsulinės naujienos »
tortugas.jpg

Kviečiame Ispanijos lietuvius drauge paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną, kartu prisidedant prie Valensijos savivaldybės gamtosauginio projekto, kuriuo siekiama išsaugoti Viduržemio jūros vėžliukus.

Birželio 2 dieną (šeštadienį) 12 valandą, susitinkame Saler, netoli vietos kur pasodinome medelius Lietuvos Šimtmečiui pažymėti https://www.google.lt/maps/place/Viveros+Municipales+Valencia/@39.3578776,-0.3276365,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0xd604af71fdeb20b:0xd68d4a6d0a1ee625!8m2!3d39.3578776!4d-0.3254478?hl=es.

Laukiame Jūsų ir prašome būtinai registruotis, nes, deja, vietų skaičius ribotas.

Registruotis galima el. paštu [email protected] (reiktų nurodyti dalyvausiančių šeimos narių skaičių, vaikų amžių ir savo kontaktinį telefoną).

Lietuviai Ispanijoje »
31947576_1619814068137868_7789210825255813120_n.jpg

Gegužės 5 dieną Lietuvos konsulatas Valensijoje surengė iškilmingą atkurtos Lietuvos valstybės Šimtmečio paminėjimą. Sklidinai užpildytoje prestižinėje Valensijos salėje Centre Cultural La Beneficència susirinkusią publiką sužavėjo lietuvės smuikininkės Marijos Nemanytės ir pianisto Timothy Lissimore dueto nepriekaištingai atlikti pasaulio ir Lietuvos klasikinės muzikos grandų kūriniai bei specialiai šiam pasirodymui nutapytas dailininkės Saros Llopis Borras paveikslas.
Sveikindamas susirinkusius, Lietuvos Respublikos konsulato Valensijoje vadovas Dainius Šriubša pažymėjo Lietuvos Šimtmečio svarbą ir išreiškė pasididžiavimą Ispanijos lietuvių ir Lietuvos draugų iniciatyvomis, tokiais išskirtiniais projektais garsinant Tėvynę Lietuvą užsienyje.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Birželio 1 d. 13 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Vaido MINEIKIO ir Jovitos FREITAKIENĖS santuoka.

Konsulinės naujienos »
marija_nemanite.jpg

Maloniai kviečiame į klasikinės muzikos koncertą ir labai džiaugiamės Marijos Nemanytės iniciatyva tokiu išskirtiniu būdu paminėti Lietuvos Šimtmetį.

Koncertas įvyks š. m. gegužės 5 d. 17:30 val. Valensijos kultūros centre La Beneficencia, Calle Corona, 36, 46003 Valencia.

Įėjimas nemokamas. Bilietų rezervavimas http://www.labeneficencia.es/es/actividad/en-conmemoracion-por-la-independencia-de-lituania

Istorinė, kultūros diplomatija »

Konsulate gegužės 18 d. bus registruojama santuoka:

Giedriaus Barvydžio ir Gitanos Ivanovos santuoka.

Konsulinės naujienos »

Gegužės 4 d. 12 val. konsulate bus registruojama Vaido Ralicko ir Editos Nausėdaitės santuoka.

Konsulinės naujienos »

Balandžio 27 d. 13 val. konsulate bus registruojama Mariaus Gauryliaus ir Rasos Jakaitytės santuoka.

 

Konsulinės naujienos »
1470030_1380176422228257_429084984_n.jpg

Pastaraisiais metais festivalio publiką džiuginęs netradicinėmis premjeromis Kauno bigbendas Birštono šventės jubiliejaus proga dovanoja jos gerbėjams pasirodymą su išskirtiniu solistu – vienu ryškiausių šių dienų Lotynų Amerikos džiazo virtuozų, meksikiečiu vibrafonininku ir kompozitoriumi Victoru Mendoza. Tai jau antra šių atlikėjų drauge parengta nuotaikinga programa, nuausta iš Lotynų Amerikos įvairių regionų ugningų ritmų ir melodijų. Visus kūrinius aranžavo pats maestro.
Victoras Mendoza migruoja su savo grupėmis ir kaip kviestinis artistas po visą pasaulį. Iš pastarųjų jo pasirodymų paminėtini koncertai su Paquito D’Rivera‘os „World Festival Orchestra“ ir „Milan Svoboda Orchestra“  Prahoje, Londono  „Queen Elizabeth Hall“ bei Tel Avive. Vibrafonininkas neseniai grojo solo su Carloso Chávezo simfoniniu orkestru Meksike, su Granados simfoniniu Ispanijoje ir Isidro Collo Ballesteros vadovaujama „Banda del Puerto“ Valensijoje.

Solisto  įrašai ir koncertai su tokiais korifėjais kaip Paquito D’Rivera, Claudio Roditi, Giovanni Hidalgo pelnė jam kritikų ir džiazo aistruolių pripažinimą pasaulyje. Victoro albumą „This is Why“ žurnalas „Latin Beat“ nominavo „Metų geriausio Lotynų Amerikos džiazo artisto“ kategorijoje, o albumą „Black Bean Blues“ žurnalas „Modern Drummer“ įvertino nominacija „Metų geriausias Lotynų Amerikos džiazo albumas“. „Jazziz Magazine“ pripažino Victorą Mendozą vienu iškiliausių savo žanro atstovų  bei vienu išradingiausių šių dienų kompozitorių.

Menininkas šalia koncertinės veiklos  profesoriauja džiazo žvaigždžių kalve vadinanamame Bostono „Berklee College of Music“. Jis yra plačiai vertinamas kaip džiazo pedagogikos ekspertas – nuolat veda seminarus „Yamaha“ bei  „Vic Firth“ mokymo įstaigose, dalijasi patirtimi su studentais meistriškumo kursuose visame pasaulyje.

daugiau informacijos: http://birstonasjazz.lt/kauno-bigbendas-ir-victoras-mendoza-la-fiesta-latin-jazz/

Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata