Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Birštono džiazo festivalyje pasirodys Kauno bigbendas ir Victor Mendoza, Valensijoje reziduojantis džiazo deimantas iš Meksikos

Sukurta 2018.03.21 / Atnaujinta 2018.03.21 11:45
  Birštono džiazo festivalyje pasirodys Kauno bigbendas ir Victor Mendoza, Valensijoje reziduojantis džiazo deimantas iš Meksikos

  Pastaraisiais metais festivalio publiką džiuginęs netradicinėmis premjeromis Kauno bigbendas Birštono šventės jubiliejaus proga dovanoja jos gerbėjams pasirodymą su išskirtiniu solistu – vienu ryškiausių šių dienų Lotynų Amerikos džiazo virtuozų, meksikiečiu vibrafonininku ir kompozitoriumi Victoru Mendoza. Tai jau antra šių atlikėjų drauge parengta nuotaikinga programa, nuausta iš Lotynų Amerikos įvairių regionų ugningų ritmų ir melodijų. Visus kūrinius aranžavo pats maestro.
  Victoras Mendoza migruoja su savo grupėmis ir kaip kviestinis artistas po visą pasaulį. Iš pastarųjų jo pasirodymų paminėtini koncertai su Paquito D’Rivera‘os „World Festival Orchestra“ ir „Milan Svoboda Orchestra“  Prahoje, Londono  „Queen Elizabeth Hall“ bei Tel Avive. Vibrafonininkas neseniai grojo solo su Carloso Chávezo simfoniniu orkestru Meksike, su Granados simfoniniu Ispanijoje ir Isidro Collo Ballesteros vadovaujama „Banda del Puerto“ Valensijoje.

  Solisto  įrašai ir koncertai su tokiais korifėjais kaip Paquito D’Rivera, Claudio Roditi, Giovanni Hidalgo pelnė jam kritikų ir džiazo aistruolių pripažinimą pasaulyje. Victoro albumą „This is Why“ žurnalas „Latin Beat“ nominavo „Metų geriausio Lotynų Amerikos džiazo artisto“ kategorijoje, o albumą „Black Bean Blues“ žurnalas „Modern Drummer“ įvertino nominacija „Metų geriausias Lotynų Amerikos džiazo albumas“. „Jazziz Magazine“ pripažino Victorą Mendozą vienu iškiliausių savo žanro atstovų  bei vienu išradingiausių šių dienų kompozitorių.

  Menininkas šalia koncertinės veiklos  profesoriauja džiazo žvaigždžių kalve vadinanamame Bostono „Berklee College of Music“. Jis yra plačiai vertinamas kaip džiazo pedagogikos ekspertas – nuolat veda seminarus „Yamaha“ bei  „Vic Firth“ mokymo įstaigose, dalijasi patirtimi su studentais meistriškumo kursuose visame pasaulyje.

  daugiau informacijos: http://birstonasjazz.lt/kauno-bigbendas-ir-victoras-mendoza-la-fiesta-latin-jazz/

  Naujienlaiškio prenumerata