Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
jbanc.png

Remiantis Tvarios plėtros 2020 m. ataskaita (Sustainable Development Report 2020), Baltijos šalys pateko į geriausiųjų penketuką kovojant su COVID-19 pandemija.

Daugiau informacijos rasite čia https://www.sdgindex.org/

1.jpg

Liepos 6 d. 19 val. buvo surengtas klasikinės muzikos koncertas, kurį atliko smuikininkė Rolanda Ginkutė ir José Manuel Palau, o 21 val. Lietuvos laiku Lietuvos konsulato Valensijoje suburti lietuviai kartu sugiedojo Tautišką giesmę.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Rugpjūčio 7 d. 12.00 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Kristinos Mikutienės ir Sauliaus Koto santuoka.

Konsulinės naujienos »
106671224_2992435764209018_6988317086224316531_o.jpg

Valstybės dienos, Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventę Valensijos Palacio de Dos Aguas rūmuose pažymėsime klasikinės muzikos koncertu, kurio tiesioginę transliaciją kviečiame žiūrėti konsulato arba keramikos muziejaus Museo Nacional de Cerámica y Artes Suntuarias "González Martí" Facebook paskyrose.

Koncerto pradžia liepos 6 d. 19 val.

Koncerto programa: http://www.culturaydeporte.gob.es/…/conciertos/en-curso.html

Istorinė, kultūros diplomatija »

Konsulate liepos 31 dieną konsulate bus registruojamos santuokos:

12:00 val. Žilvino Jasiūno ir Miglės Černiavskienės santuoka

13:00 val. Stanislovo Mackevičiaus ir Irenos Petrylienės santuoka

Konsulinės naujienos »

Liepos 24 d. 12.00 val. Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje bus registruojama Ingos Kliujevos ir Deniso Moisejenkovo  santuoka.

Konsulinės naujienos »
resize_680x520_dsc_7869.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su Ispanijos Ministru Pirmininku Pedro Sanchezu telefonu aptarė euro zonos darbotvarkę ir pasirengimą š. m. birželio 19 d. vyksiančiai Europos Vadovų Tarybos (EVT) vaizdo konferencijai, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas deryboms dėl Europos Sąjungos (ES) daugiametės finansinės programos ir Europos gaivinimo instrumento.

Užsienio politika ir diplomatija »
sv.jpg

Atsižvelgiant į tai, kad birželio 21 d. Ispanijos Karalystėje atšaukiami COVID-19 panademijos metu taikyti ribojimai, Lietuvos konsulatas Valensijoje nuo birželio 22 d. atnaujina visų konsulinių paslaugų teikimą, įskaitant notarines paslaugas, pirmenybę teikiant dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai. Siekiant sumažinti užsikrėtimo galimybes, konsulinių paslaugų teikimas organizuojamas maksimaliai sutrumpinant interesantų buvimo konsulate laiką.

Konsulinės naujienos »

Konsulate liepos 17 dieną konsulate bus registruojamos santuokos:

13:00 val. Lino Šveikausko ir Tatjanos Čujevos santuoka

13:30 val. Džeraldo Meškos ir Renatos Šlipaitienės santuoka
 

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje skelbia atranką į raštvedžio/-ės pareigybę. Atrinktam kandidatui bus mokamas nustatyto dydžio mėnesinis darbo užmokestis, siūloma sudaryti terminuotą darbo sutartį. 

 

Informuojame, kad užrašymas dėl konsulinių paslaugų birželio 25 dienos misijoje Almerijoje yra baigtas. Šį kartą vietų skaičius buvo ribotas, atsižvelgiant į specifinius reikalavimus, susijusius su COVID19 situacija. Kitą konsulinę misiją Almerijoje planuojame surengti šių metų rudenį. Dėl skubių konsulinių paslaugų atlikimo prašome vykti į konsulatą, iš anksto užsiregistravus.

Konsulinės naujienos »
pasai.jpg

Atsižvelgiant į tai, kad birželio 21 d. planuojama Ispanijos Karalystėje atšaukti ypatingąją padėtį bei panaikinti judėjimo tarp provincijų apribojimus, Lietuvos Respublikos konsulatas Valensijoje šių metų birželio 25 d. organizuoja konsulinę misiją į Almeriją. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vietos valdžiai priėmus apribojimus taikančius sprendimus, misija gali būti atšaukta.

sv.jpg

!DĖMESIO! Nuo gegužės 25 dienos Lietuvos Respublikos konsulate Valensijoje atnaujinama piliečių registracija konsulinėms paslaugoms, kurių suteikimui reikalingas asmeninis pareiškėjo dalyvavimas. Pirmenybė bus teikiama dokumentų išdavimui naujagimiams bei piliečiams, kurių asmens tapatybės dokumento galiojimo laikas jau yra pasibaigęs ar iki galiojimo pabaigos liko mažiau nei 3 mėnesiai. Siekiant sumažinti užsikrėtimo galimybes, konsulinių paslaugų teikimas bus organizuojamas maksimaliai sutrumpinant interesantų buvimo konsulate laiką.
Todėl prašysime Jus visus reikiamus asmens duomenis pateikti el. paštu [email protected] bei sutikti su duomenų tvarkymo ir apsilankymo konsulate sąlygomis.
Reikalingi duomenys:
- tikslus vardas, pavardė ir asmens kodas;
- kontaktinis telefonas ir elektroninio pašto adresas;
- pilnas gyvenamosios vietos adresas (gatvė, namo ir buto numeris, provincija, pašto kodas) ir adresas, kuriuo siųsime dokumentus;
- paso/asmens tapatybės kortelės keitimo atveju: kokį asmens dokumentą keisime ar išduosime (pasą ar asmens tapatybės kortelę);
- turimo asmens dokumento kopiją.
Aptarnavimo sąlygos:
- prašysime atvykti tiksliai nurodytu laiku, siekiant sumažinti kontakto tarp piliečių trukmę;
- galėsime aptarnauti tik dėvinčius veido apsaugą (medicininę kaukę ar respiratorių) bei neturinčius ligos simptomų piliečius;
- atsiradus bent vienam ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymiui (pvz., karščiavimas (37,3 ir aukštesnė temperatūra), sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.) prašysime kuo skubiau susisiekti su konsulatu ir perkelti vizito laiką;
- vyresnių nei 60 metų ar sergančių lėtinėmis ligomis piliečių prašome apsvarstyti galimybę kreiptis dėl vizito tik pandemijai dar labiau atsitraukus;
- jei į konsulatą kilsite liftu, prašome sulaukti, kol galėsite kilti vienas(-a), arba pasinaudoti laiptais;
- aptarnavimo salėje priimsime vieną asmenį, išskyrus atvejus, kai vienas iš tėvų (globėjų) atlydės nepilnametį, tad prašytume neiti su lydinčiais asmenimis, kuriems konsulinės paslaugos nebus teikiamos;
- atvykus į konsulatą prašysime dezinfekuoti rankas, laikytis kitų higienos reikalavimų (kosint, čiaudant), po vizito nuvalyti paviršius, kuriuos lietėte;
- su savimi prašytume turėti tik būtiniausius daiktus ir dokumentus.

Prašome visų supratimo bei saugoti savo ir aplinkinių sveikatą.

Konsulinės naujienos »
versli lietuva.png
#VerslasPriešCovid19 Įkelta2020.04.30

Daugiau nei 60 Lietuvos gamintojų įrodė savo lankstumą, gebėjimą greitai prisitaikyti prie situacijos ir pradėjo gaminti kovoje su COVID-19 reikalingas asmens apsaugos priemones. Juos visus galite rasti „Versli Lietuva“ parengtame ir nuolat atnaujinamame kataloge! Jame pateikiami įmonių, galinčių gaminti vienkartines ir daugkartines veido kaukes, vienkartinius chalatus, kombinezonus, veido skydus, dezinfekcinį skystį, antbačius, kepurėles bei kitas priemones, kontaktai.
Katalogą rasite čia: https://bit.ly/359hH7k

Ekonomika ir verslas »

Karantino laikotarpiu konsulate teikiama tik neatidėliotina konsulinė pagalba. Piliečių priėmimas dėl dokumentų išdavimo ir kitų konsulinių paslaugų bus atnaujintas po atskiro pranešimo. Jei turite klausimų, rašykite [email protected], atsakysime kaip įmanoma greičiau.
Taip pat sekite informaciją konsulato internetiniame puslapyje ir konsulato Facebook paskyroje https://www.facebook.com/LietuvosRespublikoskonsulatasValensijoje/.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata