Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministerijoje rengiamas seminaras įvažiuojamojo turizmo klausimais

Sukurta 2018.11.09 / Atnaujinta 2018.11.09 15:25
  Užsienio reikalų ministerijoje rengiamas seminaras įvažiuojamojo turizmo klausimais

  Lapkričio 12-13 dienomis Užsienio reikalų ministerijoje organizuojamas Lietuvos komercijos atašė ir diplomatų, atliekančių ekonomines funkcijas diplomatinėse atstovybėse užsienyje, seminaras turizmo potencialo pristatymo tema. Seminaras organizuojamas kartu su Ūkio ministerija bei likviduojamu Valstybiniu turizmo departamentu.

  Seminaro tikslas – aptarti 2019–2020 metais planuojamas veiklas įvažiuojamojo turizmo skatinimo srityje užsienyje, pasikeisti nuomonėmis apie turizmo pristatymų specifiką rinkose, susipažinti su Lietuvos turizmo sektoriaus naujovėmis bei būsima institucine pertvarka.

  Seminaro metu diplomatai ir komercijos atašė taip pat dalyvaus mokymuose apie kontaktų su turizmo sektoriaus naujienų skleidėjais ir nuomonės formuotojais suradimą ir užmezgimą. Mokymus ves turizmo nuomonės formuotojų, laisvai samdomų darbuotojų ir tinklaraštininkų pasaulinės asociacijos „iambassador“ (https://www.iambassador.net/) vadovas ir įkūrėjas Keithas Jenkinsas.

  Diplomatiniai atstovai lankysis naujai įkurtame MO muziejuje Vilniuje, Birštone susipažins su sanatorinio ir medicininio turizmo naujovėmis, dalyvaus diskusijoje su Lietuvos turizmo verslo, asocijuotų struktūrų ir turizmo informacinių centrų atstovais, susipažins su Birštono kurorto plėtros bei investiciniais planais.

  URM organizuojamas renginys – tradicinis, jame dalyvaus diplomatiniai atstovai iš 23 Lietuvos diplomatinių atstovybių.

  Lietuvos statistikos departamento duomenimis, per pirmąjį 2018 metų pusmetį įvažiuojamojo turizmo srautai padidėjo 7,7 proc. ir siekė 745,5 tūkst. atvykusių turistų. Daugiausiai turistų sulaukiame iš Rusijos, Vokietijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Latvijos. Sparčiausiai augo turistų srautai iš Vokietijos, Rusijos, Jungtinės Karalystės, Ukrainos ir Japonijos.

  Foto: Real is Beautiful stock

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  P1050583-1.jpg

  Lietuvos ambasada Paryžiuje, bendradarbiaudama su Lietuvos turizmo interesus Prancūzijoje atstovaujančia agentūra „TQC“, Latvijos ir Estijos ambasadomis Paryžiuje bei tiesioginius skrydžius į trijų Baltijos šalių sostines siūlančia aviakompanija „Air Baltic“, gruodžio 13 dieną ambasadoje surengė Lietuvos, Latvijos ir Estijos turistinio potencialo pristatymą.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata