Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje paminėta mokslo metų pradžia

Sukurta 2020.09.02 / Atnaujinta 2020.09.02 14:08
  Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje paminėta mokslo metų pradžia

  Rugsėjo 1 dieną Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas dalyvavo Mokslo ir žinių šventėje Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje (Baltarusijoje) lietuvių mokomąja kalba.

  Sveikindamas mokytojus, moksleivius ir jų tėvelius su rugsėjo 1-ąja ambasadorius pasidžiaugė ne tik didėjančiu mokinių skaičiumi mokykloje, bet ir galimybe mokyklos patalpose veikti lietuviškam vaikų darželiui.

  Mokyklą pradėjusiems lankyti pirmokams ambasadorius įteikė simbolines dovanėles ir paskatino drąsiai žengti mokslo ir žinių keliu. „Būkite žingeidūs, kurkite, pažinkite ir tobulėkite. Puoselėkite tautiškumo tradicijas, pažinkite Lietuvos istoriją, kultūrą ir papročius“, – palinkėjo A. Pulokas.

  Šiemet Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje lietuvių mokomąja kalba mokslo metus pradėjo 71 moksleivis, iš kurių – septyni pirmokai ir trys abiturientės.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG-20201017-WA0030.jpg

  Spalio 17 dieną Hurgadoje Lietuvos ambasada Egipte kartu su lietuvių bendruomene organizavo popietę, kurios metu vietos lietuviai pradėjo naujuosius mokslo metus šeštadieninėje lituanistinėje mokyklėlėje „Jūros arkliukai“.

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
  4287b336abc1da07889168fda20b5b27f3a4545201ede458aa323a0651976c18.jpg

  Spalio 14 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis dalyvavo Europos Humanitarinio Universiteto (EHU) mokslo metų pradžios ceremonijoje. Renginyje taip pat dalyvavo Baltarusijos opozicijos lyderė Svetlana Tsichanouskaja. 

  Ministerijos naujienos »
  1.jpg

  Spalio 4 dieną vyko Lietuvos ambasados Jungtinėje Karalystėje ir edukacinio centro „Lighthouse“ organizuojamas tarptautinis jaunųjų talentų konkursas. Konkurso tikslas – skatinti bendruomeniškumą tarp lietuvių kilmės vaikų ir paauglių iš įvairių pasaulio šalių, puoselėti lietuvių kalbą, motyvuoti vaikus bei paauglius kūrybinei veiklai, suteikti galimybę atskleisti talentus.

  Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

  Spalio 1 dieną vyko lietuvių kalbos mokytojams Airijoje skirtas seminaras, kurio metu buvo pranešta apie stiprinamą lietuvių kalbos mokymą Airijoje.  Jau nuo kitų mokslo metų lietuvių kalba bus įtraukta į Airijos mokyklų mokymo programą kaip pasirenkama užsienio kalba bei įgaus tokį patį statusą, kaip ir kitos pasirenkamos užsienio kalbos, pavyzdžiui  - prancūzų, vokiečių, ispanų ar italų.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

  Spalio 2 dieną ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Vokietijos užsienio reikalų ministru Heiko Maasu. Pokalbio metu aptarta situacija Baltarusijoje bei konfliktas Kalnų Karabache.

  Dvišaliai santykiai »
  nuotrauka.jpeg

  Spalio 1 dieną Lietuvos verslo konfederacija įteikė apdovanojimą „Verslo ambasadorius 2019” Lietuvos ambasadoriui Baltarusijoje Andriui Pulokui.

  Atstovybių naujienos »