Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos verslo galimybės pristatytos Prancūzijoje

Sukurta 2019.02.07 / Atnaujinta 2019.02.07 08:57
  Lietuvos verslo galimybės pristatytos Prancūzijoje

  Vasario 5 dieną Paryžiuje vyko Lietuvos verslo galimybių pristatymo renginys, kurį Lietuvos ambasada Prancūzijoje surengė bendradarbiaudama su verslo klubu „Connecting Pro People“. Renginyje dalyvavo Lietuvos verslo asociacijų ir įmonių atstovai, kurie turėjo galimybę prisistatyti ir užmegzti kontaktus su Prancūzijos verslo struktūroms ir įmonėms.

  Renginį atidaręs Lietuvos ekonomikos ir inovacijų viceministras Marius Skuodis apžvelgė Lietuvos ekonomikos aktualijas, pristatė perspektyviausius Lietuvos ekonomikos sektorius, akcentavo palankų verslo klimatą ir kvietė prancūzų verslą investuoti.

  Dvišalių ekonominių santykių stiprinimo klausimus vizito metu viceministras aptarė su Prancūzijos ekonomikos ir finansų ministerijos atstovais. Susitikimo su Prancūzijos įmonių asociacijos MEDEF atstovais kalbėta apie aktualiausias bendradarbiavimo kryptis, artimesnių ryšių tarp verslo atstovų užmezgimą, taip pat apie galimybes organizuoti Lietuvos verslo misijas, kurios suteiktų galimybę plačiau atverti duris bendradarbiavimui ir verslo iniciatyvoms.

  Lietuvos ir Prancūzijos prekybos apyvarta 2017 metais sudarė 1,6 mlrd. eurų.  2017 metais pagal lietuviškos kilmės eksporto vertę Prancūzija buvo 10-a svarbiausia Lietuvos prekybos partnerė.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  foto.jpg

  Birželio 18 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas susitikimas su Prancūzijos užsienio reikalų ministro kabineto vadovu Nicolas Roche, kurio metu diskutuota, kaip keisis užsienio politika ir tarptautiniai santykiai COVID-19 pandemijos kontekste.

  Atstovybių naujienos »

  Vyriausybė pritarė Užsienio reikalų ministerijos siūlymui atnaujinti reguliarius skrydžius į Paryžių, Kopenhagą, Bilundą, Nicą ir Turku.

  Ministerijos naujienos » Naujienos »
  download.jpg

  Gegužės 19 dieną Lietuvos ambasados Paryžiuje kiemelyje surengtos ceremonijos metu Lietuvos Respublikos pilietės pasas įteiktas tarptautiniu mastu pripažintai litvakų kilmės šiuolaikinei menininkei Esther Shalev-Gerz, gimusiai Vilniuje ir jau daugiau nei trisdešimt metų gyvenančiai bei kuriančiai Prancūzijos sostinėje.

  Atstovybių naujienos »
  ddd.jpg

  Gegužės 19 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas specialiojo svečio teisėmis dalyvavo kasmetiniame Prancūzijos rabinų suvažiavime, šiemet vykstančiame nuotoliniu būdu.

  Atstovybių naujienos »

  Gegužės 11 dieną minimas Lietuvos ir Prancūzijos santykių šimtečio jubiliejus. Po Pirmojo pasaulinio karo Lietuva sudėtingomis sąlygomis siekė įtvirtinti atstatytą Lietuvos valstybingumą. Prancūzijos Lietuvos valstybės de facto pripažinimas 1920 metais buvo labai svarbus įvykis, padėjęs modernios Lietuvos valstybės įsitvirtinimui tarptautinėje arenoje.

  Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
  93214_8354f7891af1cde50138a4f0d928583f.png

  Užsienio reikalų ministerija atnaujino kelionių rekomendacijas dėl Ispanijos, Prancūzijos ir Vokietijos: sparčiai plintant koronavirusui, rekomenduojame atsisakyti nebūtinų kelionių į šias šalis. Jei vykti yra būtina, rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus.

  Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »