Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Moldovos Respublikos prezidentui

Sukurta 2018.09.21 / Atnaujinta 2018.09.21 09:26
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Moldovos Respublikos prezidentui
   Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Moldovos Respublikos prezidentui

   Rugsėjo 20 dieną Lietuvos ambasadorius Kęstutis Kudzmanas įteikė skiriamuosius raštus Moldovos Respublikos Prezidentui Igoriui Dodonui.

   Po įteikimo ceremonijos vykusio pokalbio metu ambasadorius akcentavo, kad Lietuvą ir Moldovą sieja draugiški ir tvirti ryšiai. „Moldova yra viena iš Rytų partnerystės  valstybių, kuriai skiriamas ypatingas Lietuvos dėmesys. Lietuva nuosekliai palaiko Moldovos pasirinkimą siekti politinės asociacijos ir ekonominės integracijos į ES, aktyviai dalijasi sukaupta patirtimi eurointegracijos srityje, kartu vykdo vystomojo bendradarbiavimo projektus, kuriais siekia remti demokratinę Moldovos Respublikos pilietinės visuomenės raidą“, – teigė K. Kudzmanas. Jis taip pat pabrėžė, kad Lietuva yra pasirengusi ir toliau palaikyti Moldovą jos reformų kelyje, dalintis savo integracine ir ekspertine patirtimi.

   Moldovos Prezidentas padėkojo Lietuvai už vystomojo bendradarbiavimo bei ekspertinės pagalbos suteikimą Moldovai ir išreiškė suinteresuotumą dar labiau sustiprinti dvišalį politinį ir ekonominį bendradarbiavimą su Lietuva.

   Kęstutis Kudzmanas yra ketvirtasis Lietuvos Respublikos ambasadorius Moldovos Respublikoje. Lietuvos ambasada Moldovoje įkurta 2006 metais.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   Ministras L. Linkevičius.jpg

   Sausio 31 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Rumunijoje, Bukarešte, dalyvavo neformaliame Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich), kuriame kvietė pradėti ambicingą strateginę diskusiją dėl Rytų partnerystės tikslų po 2020 metų.

   Daugiašaliai santykiai »
   IMG_5494.jpg

   Spalio 15 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo ES ir Rytų partnerystės šalių (ES28+6) užsienio reikalų ministrų susitikime Liuksemburge.

   Daugiašaliai santykiai »
   Moldova6.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 27 dieną nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga  pasveikino Moldovos užsienio reikalų ir Europos integracijos ministrą Tudor Ulianovschi.

   Dvišaliai santykiai »
   20180720 Moldovos GK.jpg

   Liepos 20 dieną Palangoje oficialiai atidarytas Moldovos Respublikos garbės konsulatas, kuriam vadovauja profesorius, habilituotas daktaras Valdemaras Razumas.

   Dvišaliai santykiai »
   28312176648_ba4f2fd890_z-1.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius gegužės 18 dieną Vilniuje su Moldovos gynybos ministru Eugeniu Sturza aptarė dvišalį bendradarbiavimą gynybos srityje, Moldovos saugumo ir gynybos reformų eigą, bendradarbiavimą su Europos Sąjunga ir NATO, pasikeitė nuomonėmis apie regioninio saugumo situaciją.

   Dvišaliai santykiai »
   tomas_razmus-9627.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 14 dieną Vilniuje su naujai paskirtu Moldovos ambasadoriumi Serghejumi Mihovu aptarė Lietuvos ir Moldovos dvišalį bendradarbiavimą, Moldovos vidaus aktualijas.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata